Ballina Magazina ENI COBANI NUK I DEL E KEQJA ME AKTORET E "KLANIFORNIA". PSE?

ENI COBANI NUK I DEL E KEQJA ME AKTORET E “KLANIFORNIA”. PSE?

Juristja e njohur e emisionit “Shihemi ne gjyq” mesa duket nuk e ka fshehur dot zemrerimin ndaj aktoreve te spektaklit te humorit te te njejtit televizion “KLANIFORNIA”, pasi ata parodizuan disa muaj me pare emisionin e saj. Pas nje kontrrolli ne profilin e saj ne instagram, na rezulton se z. Eni Cobani i ka bere unfollow te gjithe aktoreve te “KLANIFORNIA”, te cilet ajo ndiqte me perpara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...