Ballina Uncategorised Ana Lika provokon fansat ... Poston foto "HOT"!

Ana Lika provokon fansat … Poston foto “HOT”!

Ana Lika provokon fansat Poston foto me pizhama . Ana nuk i zhgenjen kurr fansat e saj ne rrjete sociale duke postuar foto provokuese dhe me klas. Ne postimet e fundit ne instagram ajo ka postuar foto me pizhama duke provokuar mjaft fansat e saj . Me bikini e kishim parë por me bizhama ishte hera e pare qe ajo pozon per rrjetet sociale .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...