Ballina Magazina A jane keto shenjat qe THE SHBLSH do rikthehet këtë sezon ne...

A jane keto shenjat qe THE SHBLSH do rikthehet këtë sezon ne Klanifornia ?

Mos valle kemi ndonje surprize kete sezon ? Pas bashkimit naten e nderrimit te viteve te THE SHBLSH

Juli ka postuar foto edhe me Gentin edhe me Ermalin per te lajmeruar nisjen e sezonit.

Mos kemi te bejme me nje bashkim te treshes se humorit kete sezon a do jene perseri bashke ?

Nuk na mbetet gje tjeter vec te presim 1 shkurtin per ta zbuluar…

Ky sezon i Klanifornia do jete plot surpriza!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

U largua nga televizioni, moderatorja shihet krah Lali Erit: Me këtë Me këtë djalin zdroms!

Teksa ne kishim filluar të mendonim se ku do e shihnim këtë sezon të ri televiziv, Dojna na ka surprízuar të gjithëve mbrëmjen e...

Rréfimi ndryshe i Encës: Nga hùmbja e babait, rénia në dashuri dhe thýerja e këmbës

Këngëtarja shqiptare Enca ka ndàrë në story disa nga momentet e mira dhe të këqíja që ka kaluar kohët e fundit. Ajo i drejtohet fansave...

Të gjithë e njohim për rebele por Tayna me këtë video na ndryshoi mendjen!

Tayna është padýshim një nga emrat më në zë në tregun shqiptar, e cila brenda një kohe të shkurtër arriti të dépértonte në muzikën...

Alfio i bëri Fatmës surprízën në emision ‘LIVE’ dhe ajo nuk i mbàjti dot lòtët!

E ftuara e ditës së sotme në emisionin “Rudina” ishte moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fatma Methasani. Në një rréfim para kamerave, ajo...

Nuk do ta besoni sa para shpénzoi Mozzik për veshje sot për ditëlindje

Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t. Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë dy foto të publikuara...