Ballina ARTE , MEDIA A jane keto shenjat qe THE SHBLSH do rikthehet këtë sezon ne...

A jane keto shenjat qe THE SHBLSH do rikthehet këtë sezon ne Klanifornia ?

Mos valle kemi ndonje surprize kete sezon ? Pas bashkimit naten e nderrimit te viteve te THE SHBLSH

Juli ka postuar foto edhe me Gentin edhe me Ermalin per te lajmeruar nisjen e sezonit.

Mos kemi te bejme me nje bashkim te treshes se humorit kete sezon a do jene perseri bashke ?

Nuk na mbetet gje tjeter vec te presim 1 shkurtin per ta zbuluar…

Ky sezon i Klanifornia do jete plot surpriza!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...