Ballina Magazina A është kënga dedikim për Mozzik? Loredana: Është një histori dashurie që...

A është kënga dedikim për Mozzik? Loredana: Është një histori dashurie që nuk ka shans të dytë

Së fundmi Loredana ka sjellë për të gjithë këngën e saj mê të fundit “Kein Wort”, që është bashkëpunim me reperen gjermane, Juju. Kënga është pritur mjaft mirë dhe Loredana është komplimentur nga të gjithë. Por çfarë kuptimi ka kjo këngë? Reperja e ka zbuluar në një intervistë për “Prive”. “Bëhet fjalë për një histori dashurie që nuk ka shans të dytê. Nuk ka më falje, mbaroi me kaq. Nuk i besoj më fjalëve”, u shpreh Loredana. Ajo ka shtuar se beson në shans të dytê, por shumë pak. Të gjithë kanë aluduar menjëherë se kënga është dedikim për Mozzik, por vetë Loredana nuk është prononcuar për këtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Këtë nuk ma héq dot askush”, Për çfarë e ka fjalën Tayna?

Tayna është padiskutim një prej repereve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është komentuar shumë në faqet rozë për jetën...

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...