Ballina Magazina Miq prej kohësh, Niko Komani nuk flet më me Enca Haxhian? Ja...

Miq prej kohësh, Niko Komani nuk flet më me Enca Haxhian? Ja e vërteta e sherrit

Niko Komani ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, ku zbuloi disa të pathëna për miqësitë e tij me personazhe të njohur të showbiz-it.

Stilisti i njohur u pyet në lidhje me marrëdhënien e tij me Enca Haxhian, me të cilën ka qenë mik prej kohësh, por së fundi nuk janë parë më bashkë.

Niko u shpreh se me Encën nuk është zënë, por thjesht i kanë lënë hapësirë njëri-tjetrit. Pra kjo do të thotë se Niko dhe Enca nuk bashkëpunojnë më, por as nuk jane zënë.

“Nuk prishet raporti me shokët apo shoqet e ngushta. Thjesht kemi lënë një hapsirë për t’u inspiruar. S’jemi zënë, thjesht puna është ndarë”, u shpreh Niko.

/Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!