Ballina Magazina FOTO Të shara e kapje flokësh! Pas SHERRIT në mes të rrugës,...

FOTO\ Të shara e kapje flokësh! Pas SHERRIT në mes të rrugës, reagon Trejsi Sejdini: Unë fitova, ti…

Dy ditë më parë një video banale qarkulloi në rrjet, ku disa të rinj ishin përfshirë në një sherr me kapje flokësh dhe fjalor të papërmbajtur, të cilët bënë bujë teksa u shpërndanë në median online. Një nga vajzat e përfshira në sherrin e ndodhur sipas JOQ është ish missi, Trejsi Sejdini.

Pas informacioneve të burimit, i cili është shprehur se sherri kishte ndodhur mes Trejsi Sejdinit dhe disa vajzave, Dosja.al kontaktoi me modelen, por ajo mohoi të kishte ndodhur diçka e tillë. Sejdini madje shtoi se makina nuk ishte e saj.

Pas videos në fjalë, ka reaguar Trejsi Sejdini, që nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, i quan dy vajzat e sherrit humbëse.

“Nuk e di pse shqetësohen aq shumë këto vajza, sa arrijnë në një pikë dhe heqin dorë. Unë jam unë, unë fitoj…ti humbet”- shkruan Trejsi Sejdini në postimin e shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

U largua nga televizioni, moderatorja shihet krah Lali Erit: Me këtë Me këtë djalin zdroms!

Teksa ne kishim filluar të mendonim se ku do e shihnim këtë sezon të ri televiziv, Dojna na ka surprízuar të gjithëve mbrëmjen e...

Rréfimi ndryshe i Encës: Nga hùmbja e babait, rénia në dashuri dhe thýerja e këmbës

Këngëtarja shqiptare Enca ka ndàrë në story disa nga momentet e mira dhe të këqíja që ka kaluar kohët e fundit. Ajo i drejtohet fansave...

Të gjithë e njohim për rebele por Tayna me këtë video na ndryshoi mendjen!

Tayna është padýshim një nga emrat më në zë në tregun shqiptar, e cila brenda një kohe të shkurtër arriti të dépértonte në muzikën...

Alfio i bëri Fatmës surprízën në emision ‘LIVE’ dhe ajo nuk i mbàjti dot lòtët!

E ftuara e ditës së sotme në emisionin “Rudina” ishte moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fatma Methasani. Në një rréfim para kamerave, ajo...

Nuk do ta besoni sa para shpénzoi Mozzik për veshje sot për ditëlindje

Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t. Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë dy foto të publikuara...