Ballina Femra FOTO Genta Ismajli i shpreh dashurinë partnerit turk!

FOTO\ Genta Ismajli i shpreh dashurinë partnerit turk!

Genta Ismajli ka treguar hapur ndjenjat për partnerin e saj Hysen Usta.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja shqiptare e cila shfaqet shumë e lumtur në shoqërinë e të dashurit, thotë disa fjalë dashurie për të në anglisht.

“I dua sytë e mi kur ti i shkon. E dua emrin tim kur ti e thërret. E dua zemrën time kur ti e prek atë. E dua jetën time kur ti je në të”, ka shkruar Genta.

Në dhjetor këngëtarja Genta Ismajli mori një super propozim për martesë në urën e Bosforit, nga partneri i saj turk Hysen Usta.

Ata shijuan së bashku spektaklin e fishekzjarrëve ndërsa pas super propozimit që bëri xhiron në rrjet, Genta e prezantoi partnerin me familjen e saj dhe me shoqërinë.

Madje festat e Vitit të Ri, çifti i kaloi në shtëpinë e Genta Ismajlit dhe familjes së saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

John Cena Reportedly Returning For Fast & Furious 10

John Cena, American professional wrestler, actor, rapper (really?), and television presenter (Wikipedia never fails), is starring in the upcoming ninth Fast & Furious movie....

Vin Diesel Left Speechless As Fast & Furious 9 Trailer Hits…

Vin Diesel has never been a man of many words, which may have been part of the reason that Marvel Studios hired him to...

Actor in Disney’s ‘Queen of Katwe,’ diès at 15

Nikita Pearl Waligwa, an actor who appeared in Disney’s biographical drama “Queen of Katwe,” has dièd, according to BBC and the Ugandan newspaper Daily...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave...

6 vajzat shqiptare që janë bërë super të famshme në Turqi

Shumë këngëtare, aktore apo prezantuese shqiptare kanë shkuar jashtë vendit për një jetë më të mirë e sukses më të madh në...