Ballina Tech Entertainment WOW, e tmerrshme! Fansi bën veprimin e çuditshëm, reagon moderatorja!

WOW, e tmerrshme! Fansi bën veprimin e çuditshëm, reagon moderatorja! [FOTO]

Moderatorja Kiara Tito është një prej personazheve më të dashur për publikun që ka fansa të shumtë ashtu si çdo personazh tjetër i njohur. Së fundmi një fans i saj ka prerë dorën duke gdhëndur emrin Kiara në të gjithë pjesën e dorës nga bryli e poshtë. Personi në fjalë ka bërë tag moderatoren në këtë foto, ndërsa shkruan: “Kiara a e beson tani se të dua”.

201.jpg

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i moderatores e cila ka shpërndarë foton në instastory, ndërsa e ka mbuluar pamjen me një shkrim ku rrëfen se është mërzitur shumë nga një veprim i tillë.

Sapo pashë këtë foto dhe jam mërzitur shumë. Nuk do të toleroj të tilla forma të shprehjes së dashurisë, pasi ka mënyra të tjera. Nuk ka pse të lëndohet askush për vëmendjen e një personazhi që pëlqen. Nëse ndodh përsëri do të bllokohen këto faqe.”, shkruan moderatorja e cila është prekur shumë nga një veprim i tillë. /INTV/

DDFF.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!