Ballina Magazina U largua nga Digitalb, Jonida Vokshi rikthehet në televizionin ku nisi gjithçka!

U largua nga Digitalb, Jonida Vokshi rikthehet në televizionin ku nisi gjithçka!

Statusi i të matuarës për Jonida Vokshin, moderatoren mjaft të pëlqyer të ekranit shqiptar dhe imazh prej shumë kohës i kompanisë Digitalb, u pasua me largimin e saj nga Shqipëria por edhe media ku pun onte prej vitesh.

Jonida lajmëroi largimin nga Digitalb për shkak të shpërnguljes së saj drejt Kosovës për të jetuar përkrah bashkëshortit të saj, Besnikut.

Por nukl mund të qëndronte më aq larg sepse Jonida do të rikthehet dhe madje në një emision të rëndësishëm, ndryshe nga sa e kemi parë deri tani.

Moderatorja është sërish pjesë e “Top Channel” dhe këtë herë do të jetë në rolin e anëtares së jurisë në emisionin që pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”, “Top Talent”.

Në juri janë 4 anëtarë: Olti Curri, Anita Haradinaj, Jonida Vokshi dhe Hervin Çuli.

Sot është publikuar spoti prezantues në të cilin janë zbuluar dhe anëtarët e jurisë. Ky program do të drejtohet nga moderatorja Ori Nebiaj. Duhet thënë se zgujedhja e këtij viti si juri e Top TAlent është interesante. /Blitz.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!