Ballina Magazina Tuna vjen tejet tërheqëse në fotosesionin e ri për fundvit

Tuna vjen tejet tërheqëse në fotosesionin e ri për fundvit

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka realizuar një fotosesion të veçantë kë këtë fundvit.

Ajo ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të realizuara së fundmi, me fotografin Korab Kusari.

Tuna kësaj here u shfaq mjaft atraktive e veshur me një xhaketë ngjyrë kafe me material lëkure, dhe me modelin e saj të flokëve bionde të kapura, dhe të lëshuara poshtë.

Ky set i saj fotografik vjen pas një viti të suksesshëm që këngëtarja shkupjane pati gjatë 2019-s.

Ajo në fillim të këtij viti publikoi albumin e saj “Furtuna” me shtatë këngë të mrekullueshme, që u pëlqyen shumë nga publiku.

ë pas, Tuna solli edhe dy këngë të tjera, “Nuk ma do zemra” dhe “Amoni” që gjithashtu u pritën mirë nga fansat e saj.

Këngëtarja shkupjane ka rezervuar plot befasi për publikun e saj edhe në vitin 2020. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!