Ballina Magazina Tjetër pozë atraktive nga Tayna

Tjetër pozë atraktive nga Tayna

Duke qenë e pëlqyer për muzikën që bën, Tayna është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë të dielës, ajo e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar në mënyrë tërheqëse dhe ka marrë qindra mijëra pëlqime nga fansat.

View this post on Instagram

I can see right through you👁

A post shared by Tayna (@tayna) on

Kjo pozë vjen pas një fotografie atraktive, në të cilën ishte shfaqur me sutiene dhe tuta sportive, teksa mori vëmendjen me fizikun e saj joshës.

Tayna njëherësh është duke e shijuar suksesin e këngës së re, të titulluar “Sorry”, e cila është njëkohësisht e fundit për vitin që po lëmë pas. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!