Duke qenë e pëlqyer për muzikën që bën, Tayna është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Gjatë të dielës, ajo e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar në mënyrë tërheqëse dhe ka marrë qindra mijëra pëlqime nga fansat.

https://www.instagram.com/p/B6YmQRsg-Na/?utm_source=ig_embed

Kjo pozë vjen pas një fotografie atraktive, në të cilën ishte shfaqur me sutiene dhe tuta sportive, teksa mori vëmendjen me fizikun e saj joshës.

Tayna njëherësh është duke e shijuar suksesin e këngës së re, të titulluar “Sorry”, e cila është njëkohësisht e fundit për vitin që po lëmë pas. /Telegrafi/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!