Ballina Magazina Tayna merr vëmendje me një pozë nga pasqyra, teksa thekson linjat trupore

Tayna merr vëmendje me një pozë nga pasqyra, teksa thekson linjat trupore

Meqë tanimë jemi në fund të këtij viti dhe shumë prej artistëve janë të angazhuar me koncerte e mbrëmje të ndryshme, e këtillë më se aktive është edhe Tayna.

Reperja shqiptare gjatë këtyre pak ditëve të vitit që po e lëmë pas do performojë në vende të ndryshme jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.

Njëherësh ajo vazhdon t’i mbajë mjaft aktiv fansat edhe me publikimin e imazheve dhe videove të ndryshme në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

What do you wish for?❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Së fundmi, Doruntina Shala ka sjellë një fotografi tejet atraktive nga pasqyra, përmes së cilës thekson linjat trupore.

Me sytjena dhe me tuta sportive, bukuroshja nga Prizreni mori gjithë vëmendjen me fizikun e saj joshës, e cila momentalisht është duke shijuar një kohë të mirë në Itali.

jo po ashtu po shijon edhe suksesin e këngës së re njëkohësisht të fundit për vitin 2019 të quajtur, “Sorry”.

Ky projekt u mirëprit dhe në kanalin zyrtar, YouTube, deri më tani ka kaluar shifrën e 2.8 milionë shikimeve. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!