Ballina Magazina Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike në këto...

Si dy pika uji! Elvana Gjata dhe Kida duken identike në këto foto dhe nuk e themi vetëm ne!

Elvana Gjata ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me Kidën, ku po mbajnë disa koncerte me rastin e fundvitit!

Këngëtaret shqiptare kanë publikuar foto dhe video pafund në rrjetet sociale nga prapaskena dhe momentet gazmore teksa shoqërohen edhe nga reperi Ledri Vula.

Por ajo që na ra në sy ishte ngjashmëria e madhe e Elvanës me Kidën, të cilën nuk e themi vetëm ne por edhe mikesha e tyre Julka Gramo, e cila shoqëron bashkëshortin Andy në këtë udhëtim.

Elvana më pas ka publikuar disa foto me Kidën, si për të na treguar se po, janë si dy pika uji!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!