Ballina Magazina Sa me fat! Këngëtarja SHQIPTARE surprizohet nga dhurata që i bëri Kim...

Sa me fat! Këngëtarja SHQIPTARE surprizohet nga dhurata që i bëri Kim Kardashian! [FOTO]

Kim Kardashian më rastin e festave të fundvitit ka vendosur që shumë prej personazheve të njohur t’ju dërgoj dhurata. Dhe një nga ata ishte dhe këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha. Bebe më anë të një video në Instastory tregoi dhuratën që Kim i kishte bërë asaj. Kim i kishtë dërguar Bebes një set nga koleksioni i saj më i ri si dhe parfumin e ri ‘KKW”. Kujtojmë që Bebe po mbyll një vit shumë të suksesshëm në karrierë dhe ka paralajmëruar projekte të reja për vitin tjetër. /INTV/

shajr.jpg
error: Alert: Content is protected !!