Ballina Magazina Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, ndërsa publikon një fotografi me...

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, ndërsa publikon një fotografi me bikini për Krishtlindje

Ajo ka marrë pushim të bujshëm për të kaluar ca kohë të mirë me familjen e saj në ishullin idilik të Karaibeve.

Dhe Rita Ora la pak vend për imagjinatën në ditën e Krishtlindjes, teksa ndau një fotografi joshëse në Instagramin e saj.

Nëna e këngëtares së hitit “Anywhere”, Vera, 55-vjeçe, po ashtu publikoi një fotografi atraktive në rrjetet sociale.

Rita dukej e mahnitshme në fotografinë me bikini, madje mezi arriti t’i përmbajë pasuritë e saj të bollshme në trekëndëshin blu.

Ndërkohë Vera ndau një video të vetes në një palë rroba banje mahnitëse të kuqe me të njëjtën figurë argëtuese.

Këngëtarja Ora shkroi në Instagram se ky pushim për të është më se i merituar, pas një pune të gjatë dhe të mundshme gjatë vitit, në tentim për të promovuar albumin, mbajtur koncertet e planifikuara por realizimin e kampanjave të ndryshme.

Në anë tjetër, kënga e fundit që Rita Ora solli për fansat me klip vazhdon të mbetet “New Look”, gjersa pritet që gjatë vitit 2020 të sjell këngën e radhës. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!