Ballina Aktualitet Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje...

Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje të fshehtë?

Në një video të publikuar së fundmi nga Panorama, duket se Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi kanë qenë në një lidhje. Sipas burimeve të Panorama, romanca e tyre daton një vit më parë, ndonëse u bë publike së fundmi.

Në videon e mëposhtme, shkruhet se këngëtarët janë filmuar bashkë në Francë, më konkretisht në Paris. Ata shfaqen të përqafuar e përkëdhelen, ndërsa në disa momente Jonida Maliqi prek fundshpinën e Florit, një gjest që tregon se ka patur një marrëdhënie më shumë se thjesht miqësi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!