Ballina Tech Entertainment Po Luana ç’do këtu?

Po Luana ç’do këtu?

Pak orë më parë ka nisur transmetimin një spot i ri publicitar nga ALBtelecom.  Përpos karaktereve tashmë të njohur e të dashur nga seriali “Në Kohën e Duhur”, Edi dhe Xhuli, këtë herë personazhi ekstra ishte vërtetë shumë…EKSTRA!
Luana Vjollca, tashmë një ikonë e ekranit dhe medias, autore e programit të saj “Shiko kush luan” këtë herë erdhi më ndryshe se kurrë: nën petkun e aktores!

Në fakt, që prej episodit të parë, seriali “Në Kohën e Duhur” nga ALBtelecom ka përfshirë personazhe të njohur të ekranit si përsonazhe në seritë e tij si dhe në spotet televizive. Përmendim këtu Armina Mevlanin, Landi Hysin, Jonida Maliqin, Eva Alikaj apo Orinda Huta.

Ende nuk jemi të sigurt se cili është personazhi që Luana do luajë në episodin e shtatë dhë të fundit të serialit të parë në web shqiptar, por nga kaq sa pamë duket që bëhet fjalë për një vajzë të fortë që nuk ta zgjat shumë [si vetë Luana tek e fundit!]. /RevistaWHO/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!