Pas përfundimit të natës së dytë gjysmëfinale të “Festivalit të Këngës”, u mbajt “Post Festival”, nga Eni Shehu.

Aty u zbulua lista e 12 finalistëve, të zgjedhur nga juria profesioniste e përbërë nga 2 shqiptarë dhe 3 të huaj.

Pjesë e listës nuk u bë Stresi dhe Eli Fara, të cilët morën pjesë me këngën “BOHEM”.

Pas kësaj, Stresi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram, ku i thotë Elit të mos mërzitet pasi ata kanë publikun me vete.

“Ju falenderoj përzemërisht të gjithëve që na suportuat. Sa më shumë e mendoj aq më shumë e kuptoj që s’ka asgjë më artistike se sa të duash të tjerët…Urime të gjithë finalistëve, e meritonit. @elifaramari Mos u mërzit, ne kemi publikun me vete, s’ka më finale se kjo. Mbi të gjitha ishte privilegi të punoje me ty @veragrabocka. Artist nuk bëhesh nga një çmim, ne jemi në shpirt të tillë”, shkruan reperi.

“BOHEM” tërhoqi vëmendjen e publikut menjëherë pas publikimit dhe në Youtube numëron mijëra klikime. /Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!