Ballina Magazina Nuk u kualifikua për në finalen e festivalit, Stresi ka dy fjalë...

Nuk u kualifikua për në finalen e festivalit, Stresi ka dy fjalë për të thënë

Pas përfundimit të natës së dytë gjysmëfinale të “Festivalit të Këngës”, u mbajt “Post Festival”, nga Eni Shehu.

Aty u zbulua lista e 12 finalistëve, të zgjedhur nga juria profesioniste e përbërë nga 2 shqiptarë dhe 3 të huaj.

Pjesë e listës nuk u bë Stresi dhe Eli Fara, të cilët morën pjesë me këngën “BOHEM”.

Pas kësaj, Stresi ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram, ku i thotë Elit të mos mërzitet pasi ata kanë publikun me vete.

“Ju falenderoj përzemërisht të gjithëve që na suportuat. Sa më shumë e mendoj aq më shumë e kuptoj që s’ka asgjë më artistike se sa të duash të tjerët…Urime të gjithë finalistëve, e meritonit. @elifaramari Mos u mërzit, ne kemi publikun me vete, s’ka më finale se kjo. Mbi të gjitha ishte privilegi të punoje me ty @veragrabocka. Artist nuk bëhesh nga një çmim, ne jemi në shpirt të tillë”, shkruan reperi.

“BOHEM” tërhoqi vëmendjen e publikut menjëherë pas publikimit dhe në Youtube numëron mijëra klikime. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!