Ballina Magazina Moderatorja Sabina Mete tregon për mesazhet e Adil Rami

Moderatorja Sabina Mete tregon për mesazhet e Adil Rami

Gazetarja simpatike e sportit, Sabina Mete, ka rrëfyer shumë incidente dhe situata të sikletshme që i kishin ndodhur gjatë raportimit të drejtpërdrejtë dhe jo vetëm.

Gjatë pjesëmarrjes në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, 23 vjeçarja ka treguar se kohë më parë kishte pranuar një mesazh në llogarinë e saj në Instagram nga futbollisti i njohur francez, Adil Rami – transmeton Top Channel.

Ai kishte shprehur dëshirën që Sabina ta intervistonte, ndërkohë që kjo e fundit nuk i kishte kushtuar shumë rëndësi derisa kishte mësuar nga kolegët se bëhej fjalë për ish- të dashurin e Pamela Anderson.

Sabina pranoi se biseda me të nuk vijoi për shumë gjatë, por u ndërpre pas disa mesazheve që ata shkëmbyen.

Rami, i cili aktualisht është pjesë e Fenerbahces në Turqi, jo rrallëherë ka qenë i përfolur për lidhje me bukuroshe të njohura për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!