Ballina Magazina Matchy-matchy: Kylie dhe Stormi realizojnë pozën më të bukur të Krishtlindjeve

Matchy-matchy: Kylie dhe Stormi realizojnë pozën më të bukur të Krishtlindjeve

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, shquhet për pozat e goditura në rrjete sociale.

Në çdo dalje të sajën, Kylie sigurohet që ta ketë çdo gjë në rregull, duke nisur që nga drita, këndi i fotos, veshja apo edhe kombinimi me të voglën e saj, Stormi-n.

Me rastin e festës së Krishtlindjeve, 22-vjeçarja ka realizuar një photoshooting me të bijën, ndërsa fotot e tyre të ëmbla kanë marrë vëmendjen e rrjetit.

Kylie dhe Stormi janë veshur matchy-matchy me fustane në ngjyrë jeshile, të punuara nga Ralph and Russo.

Fustanet e tyre të personalizuara shkruajnë “Zonjushë Kylie” dhe “Zonjushë Stormi”.

“Koha më e bukur e vitit”, shkruan miliarderja krahas fotove në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!