Ballina Magazina Marina tregon hallin me vjehrrën: Kur vjen në shtëpi, rri 3 muaj

Marina tregon hallin me vjehrrën: Kur vjen në shtëpi, rri 3 muaj

Marina Vjollca eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura per publikun, por po kthehet edhe ne nje aktore shume te talentuar. Marina ne “Klanifornia”, jo vetem prezanton,por behet edhe pjese e skeceve te ndryshme. Ne puntaten e fundit, Marina i eshte bashkuar grave qe protestonin kunder vjehrrit dhe vjehrres. Secila prej grave qe protestonin kunder vjehrrit dhe vjehrres. Secila prej grave tregoi hallin e saj dhe kur erdhi rradha e Marines, ajo tregoi se vjehrra i rri 3 muaj ne shtepi.

Marina: Mua kur me vjen vjehrra ne shtepi qendron plot 3 muaj

Cubi: Po ti duhet te ishe e merzitur, pse kaq e lumtur?

Marina: Sepse sot eshte dita e fundit, neser iken

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!