Marina Vjollca eshte padyshim nje nga moderatoret me te dashura per publikun, por po kthehet edhe ne nje aktore shume te talentuar. Marina ne “Klanifornia”, jo vetem prezanton,por behet edhe pjese e skeceve te ndryshme. Ne puntaten e fundit, Marina i eshte bashkuar grave qe protestonin kunder vjehrrit dhe vjehrres. Secila prej grave qe protestonin kunder vjehrrit dhe vjehrres. Secila prej grave tregoi hallin e saj dhe kur erdhi rradha e Marines, ajo tregoi se vjehrra i rri 3 muaj ne shtepi.

Marina: Mua kur me vjen vjehrra ne shtepi qendron plot 3 muaj

Cubi: Po ti duhet te ishe e merzitur, pse kaq e lumtur?

Marina: Sepse sot eshte dita e fundit, neser iken

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!