Ballina Magazina Marina, e mrekullueshme në pozat e reja

Marina, e mrekullueshme në pozat e reja

Marina Vjollca është rikthyer pas një kohe të gjatë në ekran dhe lirshëm mund të thuhet se mori gjithë vëmendjen. 

Bukuroshja, e cila prej vitesh është e martuar me reperin nga Kosova, Getoar Selimi, vazhdon të mahnisë me paraqitjet e saj në emisionin “Klanifornia”.

E tillë është shfaqur edhe së fundmi, ndërsa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në llogarinë personale, Instagram.

E veshur me fustan të zi dhe me flokë të kapura, Vjollca duket e mahnitshme me pozat që ka marrë duke vënë në pah linjat trupore.

Megjithëse ndiqet nga një numër i madh i fansave në rrjetet sociale, ajo u komplimentua tejet shumë për këtë pamje.

View this post on Instagram

Nje poze tjeter😊

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

E njëjta vazhdon ta sfidojë edhe motrën e saj, pasi të dy vajzat janë me emisione të ndryshme dhe shfaqen në të njëjtën kohë.

Sido që të jetë, Marina dhe Luana janë mjaft të komentuara që përveç pamjes emisionet e tyre janë shumë të shikuara. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!