Marina Vjollca është rikthyer pas një kohe të gjatë në ekran dhe lirshëm mund të thuhet se mori gjithë vëmendjen. 

Bukuroshja, e cila prej vitesh është e martuar me reperin nga Kosova, Getoar Selimi, vazhdon të mahnisë me paraqitjet e saj në emisionin “Klanifornia”.

E tillë është shfaqur edhe së fundmi, ndërsa ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në llogarinë personale, Instagram.

https://www.instagram.com/p/B6V2vs6llMw/?utm_source=ig_embed

E veshur me fustan të zi dhe me flokë të kapura, Vjollca duket e mahnitshme me pozat që ka marrë duke vënë në pah linjat trupore.

Megjithëse ndiqet nga një numër i madh i fansave në rrjetet sociale, ajo u komplimentua tejet shumë për këtë pamje.

https://www.instagram.com/p/B6V8QB1FNns/?utm_source=ig_embed

E njëjta vazhdon ta sfidojë edhe motrën e saj, pasi të dy vajzat janë me emisione të ndryshme dhe shfaqen në të njëjtën kohë.

Sido që të jetë, Marina dhe Luana janë mjaft të komentuara që përveç pamjes emisionet e tyre janë shumë të shikuara. /Telegrafi/


By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!