Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish.

Liberta ka publikuar spotin e emisionit të fundvitit “Prive Reality”, ku personazhe të ndryshëm mblidhen bashkë në një shtëpi për të kënduar e festuar.

Një prej të ftuarve për këtë vit është edhe…Flori Mumajesi.

Mesa duket kantautori dhe moderatorja kanë vëndosur të bashkohen në ekran, pas shumë fjalëve që dolën për një romancë mes tyre.

Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një lidhje mes Flori Mumajesit dhe Liberta Spahiut.

Madje thashethemet shkuan deri aty sa të thuhej se arsyeja e largimit të Florit drejt Prishtinës ishte pikërisht moderatorja shqiptare.

Me sa duket, ka ardhur koha e duhur për të folur për këtë pjesë.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!