Ballina Magazina Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi bashkë sërish! Erdhi ora të mësojmë të...

Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi bashkë sërish! Erdhi ora të mësojmë të vërtetën

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish.

Liberta ka publikuar spotin e emisionit të fundvitit “Prive Reality”, ku personazhe të ndryshëm mblidhen bashkë në një shtëpi për të kënduar e festuar.

Një prej të ftuarve për këtë vit është edhe…Flori Mumajesi.

Mesa duket kantautori dhe moderatorja kanë vëndosur të bashkohen në ekran, pas shumë fjalëve që dolën për një romancë mes tyre.

Ishte fillimi i vitit 2018, kur në mediat rozë po përflitej një lidhje mes Flori Mumajesit dhe Liberta Spahiut.

Madje thashethemet shkuan deri aty sa të thuhej se arsyeja e largimit të Florit drejt Prishtinës ishte pikërisht moderatorja shqiptare.

Me sa duket, ka ardhur koha e duhur për të folur për këtë pjesë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!