Ballina Magazina Kirurgu plastik tregon se si do të dukeshin femrat e famshme të...

Kirurgu plastik tregon se si do të dukeshin femrat e famshme të Hollywoodit, nëse do të plakeshin gradualisht si “gra normale”

Në botën e të famshmëve, koha me të vërtetë funksionon ndryshe – pavarësisht sa vjeç janë, ata gjithmonë duken bukur, të rinj dhe të freskët.

Kjo është arsyeja pse një kirurg kozmetik nga Londra, Dr Julian De Silva, vendosi të kuptojë se si do të dukeshin femrat e famshme të Hollywoodit, nëse ato do të plakeshin si “gra mesatare”.

Për ta bërë këtë, ai përdori programin e tij të ardhshëm për të analizuar 10 fotografi të vjetra të të famshmëve dhe shtoi disa shenja normale të plakjes që mund të shfaqeshin në fytyrat e tyre gjatë 20 viteve.

10. Jennifer Aniston

9. Jennifer Lopez

8. Nicole Kidman

7. Amanda Holden

6. Tess Daly

5. Renée Zellweger

4. Salma Hayek

3. Cate Blanchett

2. Catherine Zeta-Jones

1. Kylie Minogue

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!