Këngëtarja Kida është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

https://www.instagram.com/p/B6LpEGWBs6R/

Një të tillë, Kida e publikoi së fundmi me rastin e ditëlindjes së saj, për fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke pozuar nga mbrapa.

Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Orhidea Latifi ka pozuar me shpinën zbuluar për 22-vjetorin e lindjes së saj, teksa ka vënë në pah të pasmet atraktive.

https://www.instagram.com/p/B6T9zpthWgG/?utm_source=ig_embed

“Veç 22”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur moshën e saj të re.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj të shumtë, të cilët i kanë uruar këngëtares edhe shumë vite të lumtura. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/B52Z3TxhbT_/?utm_source=ig_embed

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!