Ballina Magazina Kida vjen me një pozë atraktive në 22-vjetorin e lindjes së saj,...

Kida vjen me një pozë atraktive në 22-vjetorin e lindjes së saj, vë në plan të parë të pasmet

Këngëtarja Kida është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

View this post on Instagram

🤟🏻off

A post shared by KIDA (@kida) on

Një të tillë, Kida e publikoi së fundmi me rastin e ditëlindjes së saj, për fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke pozuar nga mbrapa.

Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Orhidea Latifi ka pozuar me shpinën zbuluar për 22-vjetorin e lindjes së saj, teksa ka vënë në pah të pasmet atraktive.

View this post on Instagram

Vec 22😝

A post shared by KIDA (@kida) on

“Veç 22”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur moshën e saj të re.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj të shumtë, të cilët i kanë uruar këngëtares edhe shumë vite të lumtura. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!