Megjithëse mundohet të jetë sa më e rezervuar për jetën e saj private, moderatorja Rudina Magjistari e ka bërë një përjashtim këto ditë për shkak të festave.

Si rrallëherë, ajo ka publikuar portretin e ëmbël familjar në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto me bashkëshortin, ndërsa dikur në sfond duket edhe koka e të voglës së tyre, Mias.

Rudina dhe Mia janë kombinuar me njëra-tjetrën duke vendosur kordele të kuqe mbi kokë.

“Duke bërë qejf me bashkëshortin tim dhe zemrën time të vogël të kuqe.”- shkruan moderatorja krahas fotos që ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit. /Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!