Ballina Magazina Kartolina e festave: Rudina Magjistari publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe...

Kartolina e festave: Rudina Magjistari publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe vajzën

Megjithëse mundohet të jetë sa më e rezervuar për jetën e saj private, moderatorja Rudina Magjistari e ka bërë një përjashtim këto ditë për shkak të festave.

Si rrallëherë, ajo ka publikuar portretin e ëmbël familjar në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto me bashkëshortin, ndërsa dikur në sfond duket edhe koka e të voglës së tyre, Mias.

Rudina dhe Mia janë kombinuar me njëra-tjetrën duke vendosur kordele të kuqe mbi kokë.

“Duke bërë qejf me bashkëshortin tim dhe zemrën time të vogël të kuqe.”- shkruan moderatorja krahas fotos që ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!