Ballina Magazina Ju kujtohet çfarë tha Lori për tatuazhet? Tashmë duket se ndryshoi sërish...

Ju kujtohet çfarë tha Lori për tatuazhet? Tashmë duket se ndryshoi sërish mendim

Pak kohë më parë, trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha pohoi për të gjithë ndjekësit e saj se ishte penduar për disa tatuazhe që kishte bërë dhe se tashmë kishte vendosur t’i hiqte.

Pavarësisht këtij vendimi, duket se Hoxha nuk mund të heqë dorë kollaj nga tatuazhet. Ditën e sotme ajo ka vendosur të bëjë 2 tatuazhe të reja në trupin e saj dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet duke i dhënë makinës.

“Ju e dini se si unë thashë se pendohem për tatuazhet, mirë por sot realizova dy të rinj sepse thjesht kështu jam unë si njeri”, ka shkruar Lori në rrjetet sociale. Megjithatë ajo nuk e ka bërë të ditur ende, se cilat kanë qenë tatuazhet e reja. Me siguri këtë do na i zbulojë vetë Lori në ditët në vazhdim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!