Ballina Magazina Genta Ismajli merr një sërë dhuratash luksoze nga i dashuri për fundvit

Genta Ismajli merr një sërë dhuratash luksoze nga i dashuri për fundvit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur të momentit.

Ajo po shijon lidhjen e saj të re me biznesmenin turk, Huseyin Usta, i cili jeton dhe vepron në Zvicër.

Daljet e tyre të përbashkëta, dhuratat luksoze e paraqitjet atraktive të këngëtares, ka bërë që Genta të jetë në kryeqendrën e mediave këto ditë.

Huseyin duket të jetë marrëzisht i dashuruar pas këngëtares shqiptare, të cilën nuk po e lë keq pa dhurata.

Genta së fundmi publikoi në rrjetin social Instagram, duke treguar dhuratat e shumta luksoze që ka marrë nga i dashuri i saj.

Bëhet fjalë për një sërë qesesh me veshje të shtrenjta, kryesisht të markës “Louis Vuitton”, të cilat i dashuri i saj ia ka blerë enkas për festa.

“Dashuria ime, ti je i mahnitshëm. Për të gjitha dhuratat e mia të bukura për Krishtlindje. Gëzuar festat të gjithëve”, ka shkruar Ismajli në Instagram.

E njëjta është duke përgatitur një projekt muzikor në Turqi me David Jay. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Something special coming soon 🎼 @davidjayofficial

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!