Një modele Playboy, e cila më parë punonte në McDonald për të paguar studimet e saj, ka treguar ndryshimin e pabesueshëm fizik.

Nga një vajzë që nuk binte aspak në sy për pamjen e jashtme, Amanda Nicole Martin, 25-vjecc, është tashmë një showgirl me famë ndërkombëtare me një pagë 700 mijë dollarë në vit.

22704476-7829909-image-m-24_1577439550994

Shumë shpesh ajo krahasohet edhe me aktoren e famshme Scarlet Johanson, për shkka të ngjashmërisë me të.

Ajo ka plot 1.2 milion ndjekës në Instagram, ku poston shpesh foto provokuese, veshur me bikini.

25-vjeccarja studion për juridik, ndërsa tregon se fiton plot 300 mijë dollar ënë vit nga Instagrami dhe 384 mijë të tjera nga puna si showgirl në Las Vegas.

/PanoramaPlus/

22704474-7829909-image-a-19_1577439519746
22704488-7829909-image-a-18_1577439514553
22704486-7829909-image-a-21_1577439535128
22704482-7829909-image-a-17_1577439508787
22704484-7829909-image-a-23_1577439546505
22704478-7829909-image-a-16_1577439502896

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!