Ballina Magazina FOTO/ SERIOZISHT ? Sa kushtoi veshja e Nora Istrefit në klipin e...

FOTO/ SERIOZISHT ? Sa kushtoi veshja e Nora Istrefit në klipin e ri?

Pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i ri I Nora Istrefit me Gjikon, i titulluar “Anna”. Kjo këngë u prit mjaft mirë, por përveç saj Nora tërheq gjithmonë vëmendjen edhe me look-un që zgjedh. Këtë herë ajo u shfaq në pjesën më të madhe të klipit me një palë pantallona të kuqe dhe një ‘crop top’ të zi. Faqja ‘whattheywearin’ ka pubikuar sa i ka shkuar kjo veshje Norës. Pantallonat janë e një firme të njohur dhe kushtojnë plot 1350 euro, ndërsa pjesa e sipërme 165 euro. Nora është një nga këngëtaret më tërheqëse dhe gjithmonë veshjet e saj janë mjaft të zgjedhura.(RevistaWHO)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!