Ballina Magazina FOTO/ Klaudia Pepa hedh kunja për Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

FOTO/ Klaudia Pepa hedh kunja për Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Në një foto të Arilena Arës realizuar pas fitores së “Këngës Magjike” uruan plot njerëz të famshëm. Një prej tyre ishte dhe Klaudia Pepa. Bukur deri këtu. Gjithçka shkoi keq kur një ndjekëse i tha balerinës “Ke konflikt interesi se është Alba Hoxha në performancën e Elvanës.”

Klaudia u përgjigj pa përtuar: “Kam konkurrentë italianë tani, Albës ia lashë vetë vendin.”

Komentuesja: “I le vendin apo Albin?”

Klaudia: “Të dy bashkë.”

Pra, në dy fjali, Klaudia jo vetëm tha se është më e suksesshme se Alba, por edhe se i hapi rrugë që të lidhej me Albi Nakon. Nëse ju vlen, Klaudia Pepa është Akrep.

Albi Nako dhe Alba Hoxha përfliteshin prej kohësh se ishin të lidhur. Me dhjetëra herë kanë postuar foto nga i njëjti vend, janë fotografuar bashkë në plazh dhe burime të ndryshme kanë konfirmuar se janë gati për hapin e rradhës. Sidoqoftë, në një intervistë të përbashkët te Rudina, ata thanë se janë thjesht kolegë shumë të mirë. /Anabel/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!