Enca dhe Rina kanë postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Image

Të gjithë kanë nisur të dyshojnë se mes tyre do të ketë një bashkëpunim, megjithatë vajzat kanë vendosur të na i lënë surprizë.

Nëse kjo gjë është e vërtetë, Enca për herë të parë po bashkëpunon me një artiste femër.

Ndonëse në karrierën e saj muzikore ka disa bashkëpunime, asnjë prej tyre nuk është me një kolege.

Image

© SYRI.net

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!