Ballina Magazina FOTO/ Dafina Zeqiri sapo konfirmoi romancën me Dj-n e njohur

FOTO/ Dafina Zeqiri sapo konfirmoi romancën me Dj-n e njohur

Në qershor të këtij viti, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” treguan se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri kishte nisur një lidhje dashurie me Dj Geek.

Me këtë të fundit, këngëtarja realizoi edhe hitin e famshëm “Alo”, ku shfaqeshin të dy në skena romantike.

Burimet treguan se marrëdhënia e tyre kishte avancuar në diçka më tepër se shoqëri dhe këtë e tregonin edhe komentet e postimet e shumta në rrjete sociale.

Dj Geek ndan çdo projekt të Dafinës në llogarinë e tij në Instagram dhe madje e shoqëron këngëtaren kudo gjatë xhirimeve të videoklipeve të saj.

Siç ne ju kishim treguar, Dafina sapo konfirmoi edhe vetë lidhjen me Dj-n e njohur!

Në një postim në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një foto të sajën dhe Dj Geek, ku shkruan “Të shikoj baby”, term i cili zakonisht përdoret nga çiftet.

Për më tepër, ajo e ka shoqëruar shkrimin me emojin e një çifti të dashuruar, duke i konfirmuar njëherë e mirë lajmet e romancës së saj të re. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!