Në qershor të këtij viti, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” treguan se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri kishte nisur një lidhje dashurie me Dj Geek.

Me këtë të fundit, këngëtarja realizoi edhe hitin e famshëm “Alo”, ku shfaqeshin të dy në skena romantike.

Burimet treguan se marrëdhënia e tyre kishte avancuar në diçka më tepër se shoqëri dhe këtë e tregonin edhe komentet e postimet e shumta në rrjete sociale.

Dj Geek ndan çdo projekt të Dafinës në llogarinë e tij në Instagram dhe madje e shoqëron këngëtaren kudo gjatë xhirimeve të videoklipeve të saj.

Siç ne ju kishim treguar, Dafina sapo konfirmoi edhe vetë lidhjen me Dj-n e njohur!

Në një postim në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një foto të sajën dhe Dj Geek, ku shkruan “Të shikoj baby”, term i cili zakonisht përdoret nga çiftet.

Për më tepër, ajo e ka shoqëruar shkrimin me emojin e një çifti të dashuruar, duke i konfirmuar njëherë e mirë lajmet e romancës së saj të re. /Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!