Ballina Magazina Fifi komenton performancën e Robert Berishës...

Fifi komenton performancën e Robert Berishës…

Këngëtari Robert Berisha ka konkurruar në natën e dytë të Festivalit të Këngës në Radio Telvisionin Shqiptar.

“Ajo nuk është unë”, titullohet kënga me të cilën ai u prezantua në këtë festival, dhe mdaje është kualifikuar edhe në natën finale të 22 dhjetorit.

Ai mori komplimente të shumta përsa i përket interpretimit, dhe një ndër to e mori nga vet tekstshkruesja e këngës së tij, njëherësh këngëtarja e njohur Filloreta Raç – Fifi.

Kjo e fundit publikoi në InstaStory një pjesë nga performanca e Robertit, duke e shoqëruar me mbishkrimin se tashmë askush nuk ka të drejtë t’i drejtohet atij me gjykime që s’di të këndojë live.

“Besoj që më s’mund të thuani: Robert s’din me këndua live“, kanë qenë fjalët e Fifit.

Në finalen e madhe të 22 dhjetorit përndryshe konkurrojnë edhe 11 këngëtarë të tjerë, të cilët garojnë për çmimin e parë që çon fituesit si përfaqësues të Shqipërisë në “Eurovision 2020”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!