Pak minuta më parë aktori i humorit Julian Deda ka postuar në faqen e tij të Facebook. Disa nga momentet e xhirimit te puntatës së Vitit të Ri në Klanifornia . Ai shihet së bashku me Gentian Zenelaj dhe Ermal Mamaqin . Domethënë gjithcka paska qënë e vërtetë. Rikthehehet SHBLSH si surprizë për fansat natën e ndërrimit të viteve.

Sipas burimeve të Juda.al , treshja nuk do e lërë me kaq . Gjatë vitit 2020 do kemi mundesi të tjera për ti parë bashkë Julin , Gentin dhe Ermalin .

Kujtojmë se këta 3 aktorë fillimet e veta i kanë pasur në spektaklin e humorit Portokalli ku kanë lënë një gjurmë mjaft të madhe dhe batutat e tyre do jenë një vlerë e shtuar e atij spektakli .

Juda.al©

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!