Ballina Aktualitet ECXLUSIVE Juda.al / Dalin momentet e numrit të ri të SHBLSH !

ECXLUSIVE Juda.al / Dalin momentet e numrit të ri të SHBLSH !

Pak minuta më parë aktori i humorit Julian Deda ka postuar në faqen e tij të Facebook. Disa nga momentet e xhirimit te puntatës së Vitit të Ri në Klanifornia . Ai shihet së bashku me Gentian Zenelaj dhe Ermal Mamaqin . Domethënë gjithcka paska qënë e vërtetë. Rikthehehet SHBLSH si surprizë për fansat natën e ndërrimit të viteve.

Sipas burimeve të Juda.al , treshja nuk do e lërë me kaq . Gjatë vitit 2020 do kemi mundesi të tjera për ti parë bashkë Julin , Gentin dhe Ermalin .

Kujtojmë se këta 3 aktorë fillimet e veta i kanë pasur në spektaklin e humorit Portokalli ku kanë lënë një gjurmë mjaft të madhe dhe batutat e tyre do jenë një vlerë e shtuar e atij spektakli .

Juda.al©

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!