Ballina Aktualitet Dy aktorët e njohur të humorit sjellin emisionin e ri investigativ në...

Dy aktorët e njohur të humorit sjellin emisionin e ri investigativ në “Vizion Plus”

Shumë shpejt, “Vizion Plus” do të sjellë një emision të ri investigativ, i ngjashëm me “Fiks Fare” dhe “Stop”.

Sipas “IMAlbania.com”, emisioni i cili do të titullohet “Fake Off”, do të jetë në moderimin e Agron Llakajt dhe Xhevahir Zenelit.

Emisioni do të sjellë ‘vox pop-e’, batuta, foton e ditës, lajmin e ditës etj.

Programi do të nisë transmetimin e puntatës së parë në “Vizion Plus” më datën 31 dhjetor, për të shoqëruar teleshikuesit në festat e fundvitit.

Nga janari, “Fake Off” do të nisë transmetimin nga e hëna në të premte, në orën 19:30.

/Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!