Ballina Magazina Dua Lipa duket mahnitëse në xhaketën rozë, teksa nuk i lëshon duart...

Dua Lipa duket mahnitëse në xhaketën rozë, teksa nuk i lëshon duart nga i dashuri i saj rrugëve të New Yorkut

Ajo ka qenë shumë aktive në media kohëve të fundit, duke promovuar albumin e saj të ardhshëm.

Dua Lipa gjeti pak kohë për një pushim të vogël të premten, ndërsa u pa me të dashurin e saj Anwar Hadid rrugëve të New Yorkut, shkruan DailyMail.

Krijuesja e hitit “New Rules”, 24 vjeçe, dukej e lezetshme në një xhaketë rozë të mbushur me tegela, ndërsa mbante duart shtrënguar me modelin 20-vjeçar, pas paraqitjes së saj në emisionin “Good Morning America”.

Ata vizituan apartamentin e motrës së Anwarit, Gigi Hadid për gjysmë ore para se të shkonin në shtëpi.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” kishte veshur edhe një palë xhinse të zeza të mbështjella në kyçin e këmbës dhe një palë çizme lëkure me taka për shëtitjen.

Bukuroshja mbante sendet e saj në një çantë të zezë dhe për aksesorë kishte zgjedhur disa unaza ari.

Ajo ka qenë shumë aktive në media kohëve të fundit, duke promovuar albumin e saj të ardhshëm.

Dua Lipa gjeti pak kohë për një pushim të vogël të premten, ndërsa u pa me të dashurin e saj Anwar Hadid rrugëve të New Yorkut, shkruan DailyMail.

Krijuesja e hitit “New Rules”, 24 vjeçe, dukej e lezetshme në një xhaketë rozë të mbushur me tegela, ndërsa mbante duart shtrënguar me modelin 20-vjeçar, pas paraqitjes së saj në emisionin “Good Morning America”.

Ata vizituan apartamentin e motrës së Anwarit, Gigi Hadid për gjysmë ore para se të shkonin në shtëpi.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” kishte veshur edhe një palë xhinse të zeza të mbështjella në kyçin e këmbës dhe një palë çizme lëkure me taka për shëtitjen.

Bukuroshja mbante sendet e saj në një çantë të zezë dhe për aksesorë kishte zgjedhur disa unaza ari.

Ndërkohë Anwar kishte veshur një xhaketë të zezë dhe pantallona të lyer me arna të ndryshme.

Më herët gjatë ditës Dua ndaloi për të bërë fotografi me fansat, që donin një ‘selfie’ me të, pasi ajo la studiot e “Good Morning America”.

Fituesja e çmimeve “Grammy” dukej e buzëqeshur teksa u jepte mundësinë fansave që të fotografoheshin me të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!