Ballina Magazina Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe...

Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon

Pas largimit nga labeli “On Records”, në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i kishin prishur marrëdhëniet.

Ata nisën “thumbat” mes tyre, mirëpo, duket se “keqkuptimet” janë sqaruar.

Së fundmi, dy vëllezërit kanë performuar në një club në Tiranë dhe për habinë e të gjithëve, aty ishte e pranishme edhe Rina.

Reperja kishte shkuar së bashku me të dashurin e saj, reperin SinBoy dhe po shijonin së bashku performancën e dy vëllezërve dhe po këndonin këngët e tyre.

Duket se gjithçka i ka mbetur të shkuarës dhe tashmë reperët e mbështesin sërish njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!