Ballina Magazina Dhurata Dora dhuron drekë për njerëzit në nevojë, në kuzhinën e Shoqatës...

Dhurata Dora dhuron drekë për njerëzit në nevojë, në kuzhinën e Shoqatës Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”

Këngëtarja e njohur e estradës, Dhurata Dora, është solidarizuar këtë fundvit me njerëzit në nevojë.

Ajo ka dhuruar një drekë në Shoqatën Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”, e cila udhëhiqet nga humanisti i njohur Halil Kastrati.

Megjithëse ka preferuare të mos e shpërndajë vet në rrjetet sociale, ishte faqja zyrtare e shoqatës ajo që bëri të ditur këtë ndihmesë nga këngëtarja.

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” publikoi disa fotografi nga dreka në rrjetin social Facebook, duke falënderuar këngëtaren për ndihmën që dhuroi.

“Dreka ne kuzhinen tone. 19.12.2019
Falenderojm kengetaren e mirenjohur te estrades Dhurata Dora e cila dhuroj dreken ne kuzhinen tone
Nevojtareve Zoti ju ndihmofte
Bamiresen Zoti e shperblefte”, shkuhet në njoftimin e shoqatës në Facebook. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!