Ballina Uncategorised Dafina Zeqiri me një tjetër ndryshim drastik...

Dafina Zeqiri me një tjetër ndryshim drastik…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet tashmë për ndryshimin e shpeshtë të stilit të flokëve.

Ajo së fundmi publikoi për fansat këngën e saj më të re “Vuj vuj vuj”, e cila shtë pritur mirë nga fansat.

Në klipin e kësaj kënge, Dafina u shfaq me flokë të ngjyrë blu teksa nga fotografitë që publikonte nga ishujt Maldive, na bënte me dije që flokët e sja ishin tërësisht të shkurtra.

View this post on Instagram

Look back @ It……… . @henryjimenz

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Tani për fundvit, këngëtarja Zeqiri duket se ka preferuar që sërish t’i zgjatë flokët e saj.

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh, ku shfaqet teksa prezanton për fansat ndryshimin e ri.

Nga një flokëshkurtër, Dafina është bërë sërish me flokë tëgjata dhe bionde me shumë volum, duke marrë kështu vëmendjen me dukjen e saj të re. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Mi kqyr’ story’t edhe……..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!