Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet tashmë për ndryshimin e shpeshtë të stilit të flokëve.

Ajo së fundmi publikoi për fansat këngën e saj më të re “Vuj vuj vuj”, e cila shtë pritur mirë nga fansat.

Në klipin e kësaj kënge, Dafina u shfaq me flokë të ngjyrë blu teksa nga fotografitë që publikonte nga ishujt Maldive, na bënte me dije që flokët e sja ishin tërësisht të shkurtra.

https://www.instagram.com/p/B6OXaFpBQ0z/?utm_source=ig_embed

Tani për fundvit, këngëtarja Zeqiri duket se ka preferuar që sërish t’i zgjatë flokët e saj.

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh, ku shfaqet teksa prezanton për fansat ndryshimin e ri.

Nga një flokëshkurtër, Dafina është bërë sërish me flokë tëgjata dhe bionde me shumë volum, duke marrë kështu vëmendjen me dukjen e saj të re. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/B6WXE5ehVjp/?utm_source=ig_embed

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!