Aktorja e famshme Hilary Duff i ka dhënë fund beqarisë së saj me partnerin Matthew Koma.

Dyshja është prej 3 vitesh në një lidhje dhe vetëm tani vendosën të merrnin këtë hap për marrëdhënien e tyre.

Hilary dhe Matthew u bënë pirndër të një vajze një vit më parë, ndërsa në maj të këtij viti shpallën fejesën.

Kjo është martesa e dytë e e Hilary-t, e cila ka edhe një djalë nga martesa e mëparshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!