Reperja shqiptare, Baby G, ka paralajmëraur për fansat se do të sjellë shumë projekte të reja gjatë vitit 2020.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilace shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Baby G, ka publikuar përfansat një video mjaft qesharake në rrjetin social Instagram.

Bëhet fjalë për momentin kur ajo shfaqet pranë një babadimri dhe drish të pasmet para tij.

https://www.instagram.com/p/B6WxxTSHbXl/

Personazhit i babadimrit ndërkohë ishte po aq jo serioz, pasi ukej një version i frikshëm i babagjyshit shumë të dashur për fëmijë.

“Krishtlindjet janë gati, edhe Grinch pëlqen frymën time të Krishtlindjeve”, shkroi rep-artistja në mbishkrimin e videos. /Telegrafi/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!