Ballina Magazina Baby G dridh të pasmet para babagjyshit

Baby G dridh të pasmet para babagjyshit

Reperja shqiptare, Baby G, ka paralajmëraur për fansat se do të sjellë shumë projekte të reja gjatë vitit 2020.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilace shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Baby G, ka publikuar përfansat një video mjaft qesharake në rrjetin social Instagram.

Bëhet fjalë për momentin kur ajo shfaqet pranë një babadimri dhe drish të pasmet para tij.

Personazhit i babadimrit ndërkohë ishte po aq jo serioz, pasi ukej një version i frikshëm i babagjyshit shumë të dashur për fëmijë.

“Krishtlindjet janë gati, edhe Grinch pëlqen frymën time të Krishtlindjeve”, shkroi rep-artistja në mbishkrimin e videos. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!