Ballina Magazina “Anna” e Norës dhe Gjikos arrin një milion klikime për një ditë

“Anna” e Norës dhe Gjikos arrin një milion klikime për një ditë

Dje (e premte), artistët e njohur të estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Gjiko, publikuan këngën e re, “Anna”.

Me paraqitjen atraktive të dy yjeve, kënga e tyre u mirëprit nga publiku dhe vetëm për një ditë kaloi shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube.

Këtij suksesi i është gëzuar edhe vet reperi Gjiko, ndërsa falënderoi fansat e tij për përkrahjen që iu është dhënë.

Falënderimin vendosi ta bëjë përmes një postimi të publikuar në Instagram, nga i cili me anë të gishtit tregues lë të kuptohet për milionëshin e parë.

“Një milion Anna, faleminderit të gjithëve për përkrahjen që jeni duke bërë”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Se projekti i dyshes u mirëprit nga të gjithë dëshmohet edhe me komentet pozitive që kanë marrë në rrjetet sociale.

Kjo këngë e Norës dhe Gjikos momentalisht është ndër më të preferuarat e publikut me të cilën duket se do e përmbyllin vitin 2019. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!