Ballina Magazina A ishte ky një mesazh? Jonida Maliqi ka diçka për të thënë...

A ishte ky një mesazh? Jonida Maliqi ka diçka për të thënë pas videos me Flori Mumajesin

Javën që shkoi një video e Jonida Maliqit me Flori Mumajesin, të kapur në momente intime në Paris, u përfol jashtëzakonisht shumë!

Asnjëri nga palët nuk reagoi, të paktën deri më sot!

Por, Romeo Veshaj, i cili është përfolur për një romancë me Jonidën nuk qëndroi duarkryq (kliko këtu).

Fillimisht ai publikoi një video të filmit “Kapedani”, ku Xha Sulua shprehej “U prish dynjaja”, pak pasi videoja dhe lajmi që publikoi “Panorama” për Jonidën dhe Florin u fshi.

Më pas ai fshiu disa foto me Jonidën dhe kjo u interpretua si një mesazh!

Ndërkohë sot, Jonida ka bërë një publikim në Instagram, që duket sikur është një reagim për të gjithë situatën e krijuar.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me blu ndërsa tregon cilësitë që personifikon kjo ngjyrë, besnikërinë, konfidencën dhe besimin.

Ky mund të merret si një reagim i këngëtares por edhe thjesht një rastësi!

E sigurt që nëse Jonida ka diçka për të thënë pas lajmit të bujshëm, do ta bëjë, në të kundërt do të mjaftohemi me kaq!

/Iconstyle.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!