Ballina Aktualitet DEKLARATË/ Nis lufta e ftohtë Bes Kallaku e thotë hapur për Ermal...

DEKLARATË/ Nis lufta e ftohtë Bes Kallaku e thotë hapur për Ermal Mamaqin: Unë jam humorist kurse ai…

Këtë të shtune në Top Channel është i ftuar aktori i humorit Bes Kallaku.

Ky i fundit ka vendosur të tregohet mjaft transparent gjatë pyetjeve të shumta që i janë drejtuar. I vendosur përballë zgjedhjes të flasë apo ta gjuajnë me tortë në fytyrë,

Besi ka pohuar: “Ermali është biznesmen, unë jam humorist, Ermali bën biznes, ndërsa unë bëj komedi”.

Gjithashtu, ai ka komentuar edhe dy aktoret që janë pjesë e filmave të të dyve, Enca tek Ermali dhe Bleona tek Besi dhe Kallaku komentoi: “Për ballkon mund të bëjë Enca, për profesionalizëm mund të bëjë Bleona.”

Humoristët janë komentuar në vazhdimësi për rivalitet me njëri-tjetrin dhe duket se kjo deklaratë vetëm sa do t’i shtojë benzin zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!