Ballina Magazina Jonida Maliqi dhe Romeo konfirmojnë lidhjen, publikojnë video së bashku në rrjetet...

Jonida Maliqi dhe Romeo konfirmojnë lidhjen, publikojnë video së bashku në rrjetet sociale

Ka tash e sa muaj që përflitet për lidhjen e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin nga Shqipëria, Romeo Veshaj.

Shumë të thëna e fotografi qarkulluan në internet, por një konfirmim nga vet dyshja lidhur me këtë deri më tani nuk ka pasur.

Megjithatë, duket sikur së fundmi i erdhi radha edhe kësaj, pasi ka qenë Jonida ajo e cila së ndau me fansat një video në InstaStory, ku shfaqet bashkë me të dashurin e ri.

Përgjatë videos, ata tregojnë se ishin së bashku prezent në lansimin e aromës më të re të parfumit, nga stilisti Joni Peçi.

Çifti përndryshe thuhet se janë njohur këtë vit dhe kanë një diferencë prej 14 vitesh në moshë me njëri-tjetrin.

Jonida këtë vit ka qenë mjaft aktive në muzikë, si reprezentuese e Shqipërisë në “Eurovision”, ku preku edhe finalen e sivjetme. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...