Ballina Magazina Cody Simpson e konfirmon romancën me Miley Cyrus: Ne jemi shumë të...

Cody Simpson e konfirmon romancën me Miley Cyrus: Ne jemi shumë të lumtur

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, pas ndarjes nga aktori Liam Hemsworth dhe blogerja Kaitlynn Carter, është duke e shijuar një romancë të re me muzikantin Cody Simpson.

Pas dhjetë ditëve të fundit të çmendurisë mediatike rreth lidhjes së Miley Cyrus me Cody Simpson gjërat më në fund do të qetësoheshin.

Por, e keni gabim sepse Cody tani është duke ndarë edhe më shumë detaje në lidhje me romancën e tyre .

Miley Cyrus dhe Cody Simpson (Foto: Getty Images/Guliver)

Burimet e People raportojnë që Cody ndau për here të pare detaje në lidhje me Miley në një ngjarje të, në fundjavë, duke thënë:

“Unë jam shumë i lumtur. Jemi shumë, shumë të lumtur. Ajo është krijuese. Ajo është shumë e apasionuar pas asaj që bën, dhe unë jam shumë i ngjashëm në këtë kuptim. Kjo është arsyeja pse ne shkojmë kaq mirë. Ne thjesht argëtohemi shumë dhe kjo është pjesa më e rëndësishme e një marrëdhënieje. Arsyeja pse nuk ka qenë një gjë e papritur me të vërtetë e çmendur është thjesht sepse ne kemi qenë miq për kaq shumë kohë, e gjetëm përsëri njëri-tjetrin”.

Ai gjithashtu shton se kjo marrëdhënie me Mileyn është ndryshe nga gjithçka që ka pasur më parë, duke thënë: “Të dashurat që kam pasur në të kaluarën kanë qenë gjithmonë romancë e menjëhershme dhe kështu që është një përvojë e ndryshme të kesh miqësi me dikë më parë dhe të zhvillohej natyrshëm në diçka më shumë”.

Miley Cyrus dhe Cody Simpson

Lidhja e re e Mileyt është dëshmuar ditë më parë, kur i dashuri i saj i ri qëndroi në spital pranë yllit amerikan, pasi kjo e fundit kishte probleme me bajamet. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...